OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » Aktivity pre firemnú akciu
Tímové hry

BLOK TÍMOVÝCH HIER

Zabavte sa súťažte! Lyža, pipeline, slepá baba, megabludisko, hlavolam,... Jedná sa o zábavný blok aktivít, aký by nemal chýbať na žiadnej správnej firemnej akcii. Slúži ku zlepšeniu tímovej komunikácie a spolupráce, a hlavne poriadne zabaví.

Život na salaši

ŽIVOT NA SALAŠI

Podojte ovečku a vyrobte si vlastný syr. "Nekomerčný" salaš, kde je možnosť ochutnať syr i žinčicu je lokalizovaný na Vlkolínskych lúkach pod vrchom Sidorova vzdialených od lokality Hrabovo cca 6 km. Je tu ale možnosť pohodlne sa vyviesť hore kabínkovou lanovkou.

Ružomberský agent

RUŽOMBERSKÝ AGENT

Zahrajte sa na Sherloka Holmsa a objavujte záhady ukryté vo veršovanom texte. Je len na vás, ako si poradíte v cudzom prostredí

Jazda zručnosti

JAZDA ZRUČNOSTI

Jedná sa o súťaž v rýchlosti a aj v zručnosti ovládania raftového člna, na ktorom musí súťažný tím absolvovať vytýčenú trasu. K dispozícii máte 6-miestne raftové člny s kompletnou výbavou (vesty, pádla) a samozrejme služby inštruktotora.

Vedomostný blok

VEDOMOSTNÝ BLOK

Súbor otázok a úloh, ktoré preveria mozgové závity účastníkov :)

 

LOPTOVÉ HRY

Turnaj vo futbale, volejbale či vybíjanej je klasický návrat do školských čias. Povzbudovanie tých najlepších patrí samozrejme k tomu!

 

SPEEDMINTON

Počuli ste už o speedmintone? Táto hra má v sebe niečo z bedmintonu, squashu a tenisu. Veľmi zaujímavá hra, ktorá chytí za srdce každého športovca.

 

TARZANIA DRÁHA

Výborná atrakcia ktorá preverí zručnosti jednotlivcov, ako aj schopnosť pomáhať si pri prekonávaní nástrah tejto dráhy.

 

LUKOSTREĽBA

Mimoriadne obľúbená športová disciplína vhodná pre podobný formát akcií. K dispozícii terčovnice, luky pre pravákov a aj ľavákov, pištolová kuša, služby inštruktora.

 

PAINTBALL

Adrenalínová atrakcia, pri ktorej musí tím spolupracovať. Podporuje strategické myslenie a podriadenie sa jednotlivca tímovej úlohe, v neposlednom rade vynikajúca zábava. K dispozíci 10 kompletných sád (zbraň, maska, maskáče). Úlohou môže byť zvesiť a doniesť vlajku (zavesenú na strome v lese), alebo dobitie pevnosti...

 

AQUAZORBING

Zábavná aktivita pre jednotlivcov. Chodiť po vode a nezamočiť sa? Aj to sa dá...

 

AQUASKIPPER

Zažite aký je to pocit skákať po vodnej hladine. Sme jedno z mála miest na Slovensku, kde sa dá vyskúšať niečo tak jedinečné ako je táto zábavka.

Skákacie tapánky

SKÁKACIE TOPÁNKY

Skákať sa dá nie len na vode, ale aj po zemi :) Keď si obujete zaujímavo vyzerajúce chodúle budete mať zvláštny pocit, ale po chvíľke už budete chcieť slobodne skákať!

 

HORSKÉ KOLOBEŽKY

Zažite so svojimi kolegami adrenalínovú jazdu na horskej kolobežke. Na výber máte bezpečnú asfaltovú trasu, ale i "extrémnejšiu" štrkovú lesnú cestu.

 

MOBILNÁ HERŇA X-BOX

Skvelá zábavka v prípade zlého počasia. Športovo-ladené hry so snímačom pohybu vás určite privedú do varu...


Obrovo - to je zábava!

Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

ruzomberok.bike

Kontakt

Liptov Active, s.r.o.
Pod Ostrô 2
034 03 Ružomberok
+421 911 294 734
+421 907 326 242
+421 905 145 809