OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » Firemná akcia alebo teambuilding?

Pri tvorbe koncepcie vášho podujatia je potrebné hneď v úvode jasne definovať ciele. Ak očakávate rozptýlenie a relax hoci aj pre väčšie množstvo osôb, bude sa jednať o firemné hry. V prípade, že hodláte investovať do rozvoja tímovej spolupráce, ktorá nakoniec vyústi do lepšej výkonnosti firmy, vyskúšajte náš teambuildingový program.

FIREMNÉ HRY

Firemné hry v našom ponímaní znamenajú najmä závabu a relax. Môžu byť koncipované súťažne i nesúťažne. Sú vhodné ako podujatie plné zábavy, napríklad aj na utuženie vzťahov s obchodnými partnermi. Firemné hry často končia večerným rautom spojeným so skvelou zábavou pri živej či reprodukovanej hudbe.

TEAMBUILDING

Ak chcete v rámci firmy zlepšiť či vybudovať tímovú spoluprácu, potrebujete náš teambuildingový program. V rámci zvolených aktivít dokážeme identifikovať prirodzených lídrov vo vašej firme a vďaka spolupráci s doktorkou psychológie na základe správania sa účastníkov v netradičných, niekedy vypätých situáciách, určíme potenciál vašich zamestnancov. Výsledkom teambuildigu sú pevnejšie vzťahy a priateľstvá medzi zamestnancami a pochopenie dôležitosti spolupráce tak v pracovnom, ako aj v osobnom živote každého jednotlivca. 

Zaujala Vás táto aktivita, alebo potrebujete viac informácií?
Napíšte nám.Obrovo - to je zábava!

Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

ruzomberok.bike

Kontakt

Liptov Active, s.r.o.
Pod Ostrô 2
034 03 Ružomberok
+421 911 294 734
+421 907 326 242
+421 905 145 809