OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » Lokality pre firemné podujatia

Pri tvorbe programu pre firemné hry a teambuildingy kladieme dôraz na výber krásneho prírodného prostredia, ktoré umocní pozitívny dojem a očarí každého účastníka.

1. RUŽOMBEROK - HRABOVSKÁ DOLINA

Hrabovská dolina pri Ružomberku

Lokalita Hrabovo pri Ružomberku poskytuje dosatok ubytovacích a stravovacích kapacít pre zorganizovanie akcií aj pre 300 osôb. Impozantná prírodná scenéria odrážajúca sa na vodnej hladine Hrabovskej priehrady Vás určite presvedčí. Novovybudované apartmánové domy poskytujú kvalitné ubytovanie. Hotel Hrabovo ** je lacnejšou alternatívou ubytovania s veľkou reštauráciou a nočným disco barom...
Hrabovo je nástupným bodom na Malinô Brdo, je tu údolná stanica modernej 8-miestnej kabínkovej lanovky, čo je samozrejme zaujímavé aj pre zimné firemné akcie. V lete disponuje Hrabovo širokou ponukou priestorov a aktivít. Veľká trávnatá plocha pod hrádzou je ideálnym miestom organizovania športových zápolení (futbal, volejbal, lukostreľba, sada tímových hier, speedminton, ...). V priľahlom lese sa zapotíte pri paintballe a vodná hladina sa stane miestom pádlovacích závodov, či testovania netradičných atrakcií - aquaskipper, aquazorbing.


2. DREVENICE DEDINKA *** - LIPTOVSKÁ ŠTIAVNICA

Dedinka pod Salatínom - Liptovská Štiavnica

Ak hľadáte naozaj netradičný priestor pre Vašu akciu, tu ste na správnom mieste! Ubytovanie, reštaurácia i wellness v krásnych dreveniciach. Útulná novopostavená dedinka ponúka vôňu dreva a pokoj. Táto kolakita je určená pre menšie skupiny do 50 osôb, ktoré chcú vlastnú intimitu a kľud pre svoje podujatie. Areál ponúka aj konferenčné priestory pre šklenia. Priestor na aktivity je tu obmedzený (lukosteľba, paintball, sada tímových hier), a preto ho radi kombinujeme so splavom Váhu, prípadne s návštevou neďalekého aquaparku Gino paradise v Bešeňovej.


3. RUŽOMBEROK - ČUTKOVSKÁ DOLINA

Čutkovská dolina - Ružomberok

Čutkovská dolina je zázrak. Snúbi sa tu nádherná príroda s horským potôčikom, štýlovou kolibou, rybníkom a salašom. Dolina vždy slúžila ako prímestská oddychová zóna, dnes sa rozvíja a ponúka mnohé služby na vysokej úrovni. Nachádzajú sa tu viaceré športoviská - veľké futbalové trávnaté ihrisko, areál lukostreľby a multifunkčné ihrisko vo výstavbe, ktoré sa dajú využiť pre vaše podujatie. Jedinou nevýhodou je zatiaľ chýbajúca väčšia ubytovacia kapacita, spomínaná Koliba u dobrého pastiera má 15 lôžok... Čutkovská dolina je ideálna pre jednodňové akcie, alebo je možné zapojiť jej návštevu do firemných podujatí konajúcich sa v Hrabovskej doline, obe sú totižto prepojené pohodlnou lesnou cyklotrasou.


4. LIPTOVSKÉ VLACHY - VILLAPARK VLAŠKY

Villa Park Vlašky

Villapark Vlašky ponúka na prenájom 14 nových moderných chát na Liptove medzi Bešeňovou a Liptovskou Marou v tichom prostredí na okraji dediny Vlašky. U nás si vychutnáte prekrásny výhľad na Chočské vrchy, Nízke Tatry, Kriváň a vodnú nádrž Bešeňová.
Ubytovanie je možné v 8 a 10 miestnych komfortne zariadených chatách. Každá má 4 spálne, 2 kúpeľne, 2 terasy so záhradným nábytkom, kompletne zariadenú kuchyňu, obývačku s krbom. Samozrejmosťou je Wi-Fi, DVD a SAT TV.


Obrovo - to je zábava!

Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

ruzomberok.bike

Kontakt

Liptov Active, s.r.o.
Pod Ostrô 2
034 03 Ružomberok
+421 911 294 734
+421 907 326 242
+421 905 145 809