OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » Firemné akcie - referencie » Teambuilding ZF Levice 2011

Termín: 2.-5.6.2011
Miesto: Ružomberok - Hrabovo
Počet účastníkov: 12 osôb

Aktivity Liptov Active: lukostreľba, splav Váhu, lanový park Tarzanka, ružomberský špión, cyklistika, vedomostný blok, varenie halušiek, skalolezenie, výroba syra na salaši, súbor tímových hier, paintball, skákacie topánky, aquaskipper

KOMPLEXNÁ VIACDŇOVÁ TEAMBUILDINGOVÁ AKCIA

Cieľ:
Utuženie kolektívu a preverenie schopností jednotlivcov a kolektívov pri maximálnej psychickej a fyzickej záťaži.

Popis:
Na základe požiadaviek riaditeľa spoločnosti p. Ábela sme vypracovali pre vybraných zamestnancov kompletný teambuildingový pobyt. Cieľom teambuildingu bolo zocelenie kolektívu a v neposlednom rade preverenie schopností zamestnancov plniť netradičné úlohy pri veľkej záťaži.

Počas 2 dní museli kolektívy absolvovať viacero aktivít, ktoré mnohí zažili po prvý (a možno posledný) raz v živote. Vyskúšali si splav Váhu v raftových člnoch, lanovú dráhu, lukostrelbu a paintball. Poriadne ich vytrápili skákacie topánky a neprekonateľnou prekážkou sa pre nich stal aquaskiper. Vyskúšali sme ich logické myslenie, znalosti, postreh a spoluprácu pri plnení vedomostných úloh a ako sa ukázalo výbornou zábavou bol blok teambuildingových úloh.

No a keďže sa teambuilding konal na Liptove, tak sme im dopriali návštevu klasického salaša, kde si vyskúšali výrobu syra a okúsili jeho výbornú chuť. Bača Roman im za námahu doprial dúšok hruškovice na doplnenie energie.

A keďže takáto akcia má byť aj o zábave, pri záverečnom pochutnávaní na výbornom pečenom prasiatku im hral ex-superstárista Juraj Zaujec a ľudová hudba Hravé struny. Všetci boli poriadne unavení, ale hlavne plní dojmov, čo sa ukázalo aj pri záverečnom hodnotení akcie.

Za vytrvalosť a pevné nervy im ďakujeme a pevne veríme, že sme sa nevideli naposledy.


Obrovo - to je zábava!

Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

ruzomberok.bike

Kontakt

Liptov Active, s.r.o.
Pod Ostrô 2
034 03 Ružomberok
+421 911 294 734
+421 907 326 242
+421 905 145 809