OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » Sprievodca divočinou

SPRIEVODCA DIVOČINOU

Prežite deň s našim sprievodcom v lone divokej Slovenskej prírody. Vydajte sa po stopách šelmy ako medveď, vlk či rys, sledujte ich pobytové znaky v nedotknutých, ľudskou činnosťou nepoznamenaných divokých zákutiach. Pozorujte dravca, ako je orol skalný, pri jeho majestátnom lete, zažite strmhlavý let sokola sťahovavého pri love. Sledujte medveďa pri večernom pasení na stráni vo farbách zapadajúceho slnka. Pri večernom návrate, za svetla čelových lámp si vypočujte ako sa ozývajú naše sovy. Počas pobytu v teréne Vám náš sprievodca poskytne informácie o živote a správaní sa divo žijúcich zvierat. Zároveň si môžete v prípade úspechu divožijúce zvieratá nafotiť, prípadne si stiahnuť fotky z nastavenej fotopasce.
To všetko organizujeme v súlade s platnou legislatívou, rešpektujúc prirodzené potreby chránených živočíchov a s dôrazom na Vašu bezpečnosť.


SPRIEVODCA DIVOČINOU

CENNÍK:

 skupina cena za cca 4 hod. 
lekciu v teréne
 do 4 osôb 55 €
 5-7 osôb 67 €
 8-10 osôb 76 €

Pri individuálnych požiadavkách a dlhších lekciách cena dohodou.

Poznámka:
Objednanie aktivity, jej prispôsobenie Vašim požiadavkám a dohodnutie ostatných podrobností, minimálne 3 dni vopred pred jej plánovaným termínom uskutočnenia.

Zaujala Vás táto aktivita, alebo potrebujete viac informácií?
Napíšte nám.Obrovo - to je zábava!

Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

Kontakt

Liptov Active, s.r.o.
Pod Ostrô 2
034 03 Ružomberok
+421 911 294 734
+421 907 326 242
+421 905 145 809