OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » AKTÍVNA DOVOLENKA

Aktívna dovolenka s Liptov Active

Sme skupina mladých Liptákov, ktorí Vám môžu spríjemniť Váš pobyt v čarovnom kraji Liptova a ukázať Vám, že dovolenka sa dá stráviť aj aktívne s krásnymi zážitkami.

ZipLine Ružomberok - Čutkovo

ZipLine Ružomberok - ČutkovoOd 27.6.2.015 máme pre všetkých nadšencov adrenalínu k dispozícii 210 metrov dlhý ZipLine - zjazd na kladke - ponad Čutkovskú dolinu pri Ružomberku. Príďte sa pokochať nádherným výhľadom na pasienok s ovečkami, štýlovú kolibu, rybníček či rodinný areál Obrovo.

 

Splavovanie a rafting
Splavovanie a rafting

Zažite neobyčajný pohľad na okolitý svet z bezpečného aftového člna. Vezmite rodinu a známych a vychutnajte si splav rieky Váh spojený s dobrodružnou zastávkou na opustenom ostrove, kde prebýva duch starého gombášskeho pltníka...

 

Lukostreľba

Lukostreľba je športom, ktorému sa venuje mnoho ľudí. Na rekreačnej úrovni si ho môže vyskúšať každý, kto má záujem. Navštívne nás v prekrásnej Čutkovskej doline pri Ružomberku!

PaintballPaintball

Hra sa hráva prevažne v lese a vyžaduje značné množstvo vybavenia ako napr. zbraň, zásobník, guličky, maska tváre a očí. Neváhajte a príďte si s partiou zastrieľať!

Cykloturistika

Veľa značených i neznačených cyklotrás pre záujemcov cykloturistiky, vhodných pre začiatočníkov aj cyklofanatikov. Požičajte si bicykel v Hrabove a vyrazte poznávať krásy Liptova.

ParaglidingParagliding

Pre priaznivcov adrenalínu sú tu možnosti paraglidingu a tandemových zoskokov prevádzaných na Chopku a na Donovaloch. 


Obrovo - to je zábava!

Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

ruzomberok.bike

Kontakt

Liptov Active, s.r.o.
Pod Ostrô 2
034 03 Ružomberok
+421 911 294 734
+421 907 326 242
+421 905 145 809