OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

OBROVA ŽINKA - ZIPLINE RUŽOMBEROK - ČUTKOVO

V spolupráci s profesionálmi (Výškové práce, s.r.o.) sme pre vás pripravili v Čutkovskej doline pri Ružomberku adrenalínovú novinku - lanovú dráhu ZipLine (Zip-wire). Dráha má dĺžku 210 metrov a prechádza ponad Čutkovskú dolinu v krásnom prírodnom prostredí ponad pasienok s ovečkami, rybníček, potok a rodinný areál Obrovo. V najvyššom bode dosahuje výšku až 20 metrov!

Pri realizácii ako aj prevádzke dbáme hlavne na bezpečnosť!


AKCIA!!!

Využi služby reštaurácie Koliba u dobrého pastiera

a príď si po 25% zľavu

na zjazd na OBROVEJ ŽINKE!


 

ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠEJ BEZPEČNOSTI

TUV certifikáciaNaša zipline dráha je jediná, v rámci TUV, certifikovaná dráha v Liptove! Schválená aj Slovenskou technickou inšpekciou. Takže pre vašu bezpečnosť sme spravili všetko, čo sa má. Používame výhradne certifikované istiace produkty značiek Singing Rock a Petzl a pri istení špeciálnu horolezeckú výstroj. Každý prvok systému disponuje atestom UIAA (Medzinárodná asociácia horolezcov), ktorý zabezpečuje bezpečnú nosnosť pri medzných zaťaženiach. Prevádzka má vypracovaný systém pravidelných periodických kontrol alpinistického výstroja a statiky konštrukcie revíznym technikom.

ZipLine je súčasťou zábavného parku Obrovo, kde je štart i cieľ celého zážitku zjazdu na kladke ponad Čutkovskú dolinu. V rámci Obrova je zipline štylizovaná ako žinka (šnúra), na ktorej si obor Čutko suší bielizeň. :)CENY JAZDY NA ZIPLAJNE:
 
 1 jazda 8 €
 3 jazdy 15 €

Každý, kto si zakúpi zjazd na Ziplajne získava

 25% zľavu na vstup pre dieťa do Obrova.

 

DARUJ ZJAZ NA OBROVEJ ŽINKE!

 

Zaujala Vás táto aktivita, alebo potrebujete viac informácií?
Napíšte nám.Obrovo - to je zábava!

Obrova žinka - ZipLine Ružomberok

ruzomberok.bike

Kontakt

Liptov Active, s.r.o.
Pod Ostrô 2
034 03 Ružomberok
+421 911 294 734
+421 907 326 242
+421 905 145 809