Apartmánový dom Fatrapark Copy

Horská chata Smrekovica

Vítame vás v horskej chate Smrekovica. Vysoko v horách Veľkej Fatry (1 339 m). Na mieste, kde má príroda prednosť pred civilizáciou.

Chata je ideálnym miestom pre športových nadšencov (turistika, horské bicykle, skialpinizmus, zjazdové aj bežecké lyžovanie) aj pre milovníkov horskej prírody. 

Horská chata Smrekovica ponúka celoročné ubytovanie vo 2, 3 a 4-lôžkových izbách (s možnosťou prístelky), a v troch apartmánoch s celkovou kapacitou 65 lôžok. Každá izba má svoje sociálne zariadenie, väčšina s balkónom s výhľadmi na hrebene Veľkej Fatry. 

Ideálne miesto pre skupinové akcie ako lyžiarske výcviky, školy v prírode, tematické pobyty, kde vás nikto rušiť nebude.

Chata Smrekovica ďalej ponúka:
– reštauráciu s terasou – raňajky, plné / polpenzie, obedové menu,
– spoločenskú miestnosť, 

– wellness – suchá a parná sauna, vírivka

– vonkajšia záhradka, ohnisko a posedenie, ihrisko

– výhodné zľavy pri dlhodobých pobytoch od 3 nocí

Čo ďalej?

Čo ďalej?

Požičovňa e-bicyklov

Posuň svoje cyklistické limity do výšin

Mozaika

Obrovo

Ahojte! Volám sa Čutko a som obor. Bývam v Čutkovskej doline pri Ružomberku a vlastne celú túto dolinu ľudia pomenovali po mne.

Mozaika

Rafting Ružomberok

Zaži s nami najlepší rodinný rafting na dolnom Liptove. Zdolaj rieku Váh v kvalitnom raftovom člne so skúseným inštruktorom.

Mozaika

Zipline Ružomberok

Zbožnuješ príval adrenalínu? Tak ZipLine je tou správnou atrakciou pre teba.

Mozaika

E-kolobežky

Zajazdite si na hite posledných rokov

Otázky a odpovede

 

Ako si môžem rezervovať ubytovanie?

Ak ste si vybrali to správne ubytovacie zariadenie, stačí odoslať kontaktný formulár, ktorý nájdete nižšie. Nezabudnite uviesť termín pobytu a počet osôb, prípadne typ izby/apartmánu. Formulár odošlete priamo zodpovednej osobe do konkrétneho ubytovacieho zariadenia, ktoré Vás bude následne kontaktovať.

Potrebujem ďalšie informácie o ubytovaní, čo mám robiť?

Použite kontaktný formulár nižšie pod galériou, alebo ubytovacie zariadenie kontaktujte priamo pomocou ikon v hornej časti – telefón, email, Whatsapp, Viber, Messenger.

Napíšte nám