Apartmánový dom Fatrapark

Apartmánový dom Fatrapark

Apartmánový dom FATRAPARK sa nachádza v malebnej Hrabovskej doline v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže a Malinô Brdo SKIPARK Ružomberok.

Je to skvelé miesto pre dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov pre rodiny s deťmi,  možnosť hrať hry v okolí. Vhodné miesto pre obchodných cestujúcich, školské výlety aj rôzne organizované skupiny a firmy.
Súčasťou všetkých moderných apartmánov s dreveným nábytkom je kuchynka s jedálenským priestorom. V súkromných kúpeľniach sú sprchovacie kúty. Niektoré apartmány majú aj balkón.
Populárne vďaka cykloturistike, vodným športom a v zime vďaka veľmi lyžiarskemu stredisku – Malinô Brdo. Termálne aquaparky sú otvorené po celý rok (Bešeňová 13 km), (Tatralandia 25 km), rovnako ako mnoho ďalších pamiatok a turistických atrakcií.

– detský kútik, biliard, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, hojdačky, záhradný kozub a gril
– uzamknuteľný úložný priestor pre bicykle, kolobežky
– parkovanie pred budovou a tiež v podzemnej garáži
– novovybudovaný wellness s jacuzzi pod holým nebom a masáže
– domáce zvieratá sú povolené za poplatok
– bezbariérový prístup na apartmány

Čo ďalej?

Čo ďalej?

Požičovňa e-bicyklov

Posuň svoje cyklistické limity do výšin

Mozaika

Obrovo

Ahojte! Volám sa Čutko a som obor. Bývam v Čutkovskej doline pri Ružomberku a vlastne celú túto dolinu ľudia pomenovali po mne.

Mozaika

Rafting Ružomberok

Zaži s nami najlepší rodinný rafting na dolnom Liptove. Zdolaj rieku Váh v kvalitnom raftovom člne so skúseným inštruktorom.

Mozaika

Zipline Ružomberok

Zbožnuješ príval adrenalínu? Tak ZipLine je tou správnou atrakciou pre teba.

Mozaika

E-kolobežky

Zajazdite si na hite posledných rokov

Otázky a odpovede

 

Ako si môžem rezervovať ubytovanie?

Ak ste si vybrali to správne ubytovacie zariadenie, stačí odoslať kontaktný formulár, ktorý nájdete nižšie. Nezabudnite uviesť termín pobytu a počet osôb, prípadne typ izby/apartmánu. Formulár odošlete priamo zodpovednej osobe do konkrétneho ubytovacieho zariadenia, ktoré Vás bude následne kontaktovať.

Potrebujem ďalšie informácie o ubytovaní, čo mám robiť?

Použite kontaktný formulár nižšie pod galériou, alebo ubytovacie zariadenie kontaktujte priamo pomocou ikon v hornej časti – telefón, email, Whatsapp, Viber, Messenger.

Napíšte nám